• $ 944,900
Gross Return
$ 25,480
Gross Yield
2.70%
Capital Growth
9.73%
Vacancy Rate
0.69%

47 Arbourwood Estate Morayfield, QLD 4506

Morayfield, Moreton Bay, QLD, 4506
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 2Cars
House and Land
Dual Occupancy
  • $ 989,050
Gross Return
$ 54,600
Gross Yield
5.26 - 5.78%
Capital Growth
7.66%
Vacancy Rate
0.00%

321 Almond Street Denman, NSW 2328

Denman, Muswellbrook, NSW, 2328
  • 3+2 Bedrooms
  • 2+1 Bathrooms
  • 1+1Cars
Dual Occupancy
  • $ 1,020,900
Gross Return
$ 27,560
Gross Yield
2.70%
Capital Growth
9.73%
Vacancy Rate
0.69%

343 Arbourwood Estate Morayfield, QLD 4506

Morayfield, Moreton Bay, QLD, 4506
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 2Cars
House and Land
  • $ 588,950
Gross Return
$ 23,400
Gross Yield
3.97%
Capital Growth
6.18%
Vacancy Rate
1.22%

1216 Vespa Grange BONSHAW, VIC 3352

Bonshaw, Ballarat, VIC, 3352
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1Cars
House and Land
  • $ 782,450
Gross Return
$ 21,840
Gross Yield
2.79%
Capital Growth
7.14%
Vacancy Rate
2.34%

23 Downing St TRARALGON, VIC 3844

Traralgon, Wellington, VIC, 3844
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 2Cars
House and Land
SMSF
  • $ 1,417,584
Gross Return
$ 39,000
Gross Yield
2.75%
Capital Growth
5.82%
Vacancy Rate
0.67%

423 Treeby Park ANKETELL, WA 6167

Anketell, Kwinana, WA, 6167
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 2Cars
House and Land
  • $ 1,064,900
Gross Return
$ 33,800
Gross Yield
3.17%
Capital Growth
10.26%
Vacancy Rate
1.82%

4229 Everleigh Estate Greenbank, QLD 4124

Greenbank, Logan, QLD, 4124
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 2Cars
House and Land
SMSF
  • $ 1,366,334
Gross Return
$ 39,000
Gross Yield
2.85%
Capital Growth
5.82%
Vacancy Rate
0.67%

423 Treeby Park ANKETELL, WA 6167

Anketell, Kwinana, WA, 6167
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 2Cars
House and Land
  • $ 1,307,900
Gross Return
$ 31,200
Gross Yield
2.39%
Capital Growth
10.50%
Vacancy Rate
0.75%

183 Paradise Lakes Willawong, QLD 4110

Willawong, Brisbane, QLD, 4110
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 2Cars
House and Land
  • $ 744,100
Gross Return
$ 25,480
Gross Yield
3.42%
Capital Growth
4.14%
Vacancy Rate
1.35%

315 Central Blvd ARMSTRONG CREEK, VIC 3217

Armstrong Creek, Greater Geelong, VIC, 3217
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 2Cars
House and Land
Dual Occupancy SMSF
  • $ 1,656,371
Gross Return
$ 46,800
Gross Yield
2.83%
Capital Growth
5.82%
Vacancy Rate
0.67%

423 Treeby Park ANKETELL, WA 6167

Anketell, Kwinana, WA, 6167
  • 5 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 2Cars
Dual Occupancy