SMSF
  • $ 1,280,900
Gross Return
$ 33,800
Gross Yield
2.64%
Capital Growth
6.70%
Vacancy Rate
0.62%

Lot 38 - Alto Estate - Park Ridge

Park Ridge, Logan, QLD, 4125
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 2Cars
House and Land
Co living SMSF
  • $ 983,166
Gross Return
$ 33,800
Gross Yield
3.44%
Capital Growth
9.88%
Vacancy Rate
5.57%

430 Uplands Crescent MELTON SOUTH, VIC 3338

Melton South, Melton, VIC, 3338
  • 4 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 2Cars
Co living
Dual Occupancy SMSF
  • $ 1,816,063
Gross Return
$ 72,800
Gross Yield
4.01%
Capital Growth
9.96%
Vacancy Rate
2.07%

121 Bingara Drive WILTON, NSW 2571

Wilton, Wollondilly, NSW, 2571
  • 6 Bedrooms
  • 35 Bathrooms
  • 2Cars
Dual Occupancy
SMSF
  • $ 716,029
Gross Return
$ 25,220
Gross Yield
3.52%
Capital Growth
6.46%
Vacancy Rate
3.59%

7015 Miombio Lane TRUGANINA, VIC 3029

Truganina, Wyndham, VIC, 3029
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 1Cars
SMSF Single Contract
SMSF
  • $ 1,373,577
Gross Return
$ 39,000
Gross Yield
2.84%
Capital Growth
10.00%
Vacancy Rate
0.34%

9 1000 & 1011 Blunder Rd. DOOLANDELLA, QLD 4077

Doolandella, Brisbane, QLD, 4077
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 2Cars
House and Land
Dual Occupancy SMSF
  • $ 1,842,817
Gross Return
$ 54,600
Gross Yield
2.96%
Capital Growth
9.96%
Vacancy Rate
2.07%

140 Bingara Drive WILTON, NSW 2571

Wilton, Wollondilly, NSW, 2571
  • 6 Bedrooms
  • 35 Bathrooms
  • 2Cars
Dual Occupancy
SMSF
  • $ 869,505
Gross Return
$ 28,080
Gross Yield
3.23%
Capital Growth
7.60%
Vacancy Rate
3.08%

261 Wollert Rise WOLLERT, VIC 3750

Wollert, Whittlesea, VIC, 3750
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 2Cars
House and Land
SMSF
  • $ 727,476
Gross Return
$ 25,220
Gross Yield
3.47%
Capital Growth
6.46%
Vacancy Rate
3.59%

7024 Miombio Lane TRUGANINA, VIC 3029

Truganina, Wyndham, VIC, 3029
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 2Cars
SMSF Single Contract
SMSF
  • $ 1,627,420
Gross Return
$ 54,600
Gross Yield
3.36%
Capital Growth
7.83%
Vacancy Rate
2.71%

1023 Commercial Rd, Vineyard VINEYARD, NSW 2765

Vineyard, Penrith, NSW, 2765
  • 5 Bedrooms
  • 4 Bathrooms
  • 2Cars
House and Land
SMSF
  • $ 2,142,858
Gross Return
$ 59,800
Gross Yield
2.79%
Capital Growth
9.87%
Vacancy Rate
1.27%

37 Arise Estate ROCHEDALE, QLD 4123

Rochedale, Brisbane, QLD, 4123
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 2Cars
House and Land
SMSF
  • $ 1,257,255
Gross Return
$ 41,600
Gross Yield
3.31%
Capital Growth
8.63%
Vacancy Rate
1.32%

148 Comanche Close HEATHERBRAE, NSW 2324

Heatherbrae, Port Stephens, NSW, 2324